Tere tulemast blogisseTere tulemast minu blogisse . Oleksin väga rõõmus kui jätaksite minule siia blogisse maha märgi, et olete siin käinud ja lugenud minu ülestähendusi . Selle eest oleksin väga tänulik

26. märts 2016

Poldark - seriaal mis üle pika aja on tõeliselt hea .

VAIKNE LAUPÄEV
MUNAD PEEDIMAHLAGA VÄRVITUD ...
 


TOIDUVÄRVIDEGA


 

 Uus seriaal mis mulle hakkas kohe väga meeldima
 
 POLDARK
Poldark on briti draamasari.

Kaheksaosaline seriaal, põhineb esimesel kahel raamatul Winston Grahami romaanisarjast "Poldark". sarjale lisandub teine hooaeg.
 

Ross Poldark (Aidan Turner) naaseb 1783. aastal Ameerika iseseisvussõjast Inglismaale Cornwalli, kus ta oma meelehärmiks avastab, et isa on surnud, tema vasekaevandus ja valdused on hävingu äärel ning tema südamedaam Elizabeth (Heida Reed) on kihlatud tema nõoga. Poldark päästab viletsast elust noore tütarlapse Demelza (EleanorTomlinson),
 
 
kelle abiga ta asub oma kodu ja äri uuesti üles ehitama, hoolimata ahne ning upsaka rivaali George Warleggani katsetest kaevandust enda haardesse saada.

 Ross püüab leida raha, et kaevandust uuesti avada, aga Verity afäär kapten Andrew Blameyga tekitab kahe Poldarki pere vahel suuri lahkhelisid. Tüli lõpeb duelliga, mille järel Demelza saab oma vajalikkust tõestada.

 Ross avab uuesti Wheal Leisure’i, et sealt vaske kaevandada. Rossi tööline Jim Carter läheb salaküttimise eest kohtu alla. Demelza ja Rossi suhted soojenevad, kuid Demelza isa käsib tüdrukul koju minna. Charlesi tabab lapselapse ristsete ajal haigushoog.
 
Charles sureb  olles leppinud  Rossiga
4 osa :
Uudised Rossi ja Demelza abielust levivad kiiresti ja ei pruugi kaevandusele hästi mõjuda. Francisel tuleb Trenwithi juhtimine üle võtta. Demelza tunneb rahutust, kui Francis ja Elizabeth noorpaari jõuluks külla kutsuvad. kuid neil läheb seal hästi Demelza võidab paljude südame ...ja  Elizabeth võtab teda hästi vastu. Elizabethi mees tõmbab  lõbutüdrukutega  ringi.

Külaelanikud ootavad kalasaaki, et talve üle elada...  lõpuks kala tulebki.
Ja vasekaevanduses leitakse vaske...lõpuks ometi ...
Ross avaldab lõpuks  armastust Demelzale 
Hästi ilus seeria .
5.  Demelza sünnitab  laps saab nimeks Julia .
Rossi sõber arst tuleb kaevurite tervise eest hoolt pidama .

Julia ristsed ei möödu vahejuhtumiteta, kuna Ross on peole kutsunud ka Demelza isa. Kuna vasehinnad on jätkuvalt madalad, plaanivad vasekaevandajad omaenda sulatuskompanii loomist. Francise meeleheitlik katse Gramblerit päästa päädib fiaskoga.ta mängib selle kaartidega maha
Verity saab kokku oma armastatuga( kapteniga )

6.Rossi ettevõte osaleb esimesel oksjonil edukalt. Bodmini vanglas möllab tüüfus ning Ross ja Dwight püüavad sealt Jim Carterit välja päästa. Warlegganid korraldavad balli, kus mõlemad Poldarki mehed võtavad oma naiste saatmise asemel kohad sisse kaardilaua taga.
 
 
 
 
 link siit
 http://spektran.com/ kui soovid leida sobivat tooni munade värvimiseks
 
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar