Tere tulemast blogisseTere tulemast minu blogisse . Oleksin väga rõõmus kui jätaksite minule siia blogisse maha märgi, et olete siin käinud ja lugenud minu ülestähendusi . Selle eest oleksin väga tänulik

9. jaan 2019

kinokülastus

 Tahaks minna ja pesta puhtaks üks vaibakene  . Täna on just selline päev .. Ei ole kaduneljapäev .
Käisin sõbrannadega kinos vaatamasKahe Kuldgloobuse võitja: Parim film – draama, parim meespeaosatäitja - draama (Rami Malek).

Film  on ikoonilise rokkstaari Freddie Mercury kauaoodatud eluloofilm "Bohemian Rhapsody".

"Bohemian Rhapsody" toob meieni - nagu pealkiri reedab - loo legendaarsest ansamblist Queen, nende muusikast ja nende veelgi legendaarsemast juhtfiguurist Freddie Mercuryst, kes purustas igal sammul stereotüüpe ning üldisi tavasid teel meie planeedi kõigi aegade üheks suurimaks meelelahutajaks.

Film toob meieni selle, kuidas bänd meteoriidina muusikamaailma tippu tõusis, põhjuseks nende ikoonilised laulud ja revolutsiooniline kõla. Selle kõik ähvardab hävitada Mercury kontrollimatu elustiil, kuid pealtnäha ületamatud raskused suudetakse ületada ning tulemuseks on ansambli triumfaalne taasühinemine maailma kõigi aegade suurimal heategevuskontserdil Live Aid, kus ravimatu haigusega silmitsi seisev Mercury veab bändi rokkmuusika ajaloo ühe legendaarseima etteasteni, tsementeerides selle käigus ansambli pärandi.
 Film iseenesest meeldis aga häälevõimendid olid nagu Rokk kontserdil , nii et pidin pool ajast hoidma kõrvu kahe käega kinni . nii hullu võimendust pole enne olnud ..  No see oligi Prime saal,  kus on mitmekordne võimendussüsteem ja suuremad istmed ..   No oleks pidanud kaasa võtma kõrvatropid …
  Jaa siis veel  sõbranna sai uue auto .. ei ole veel saanud sõita  aga hästi ilus Shkoda Oktavia   … 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar