Tere tulemast blogisseTere tulemast minu blogisse . Oleksin väga rõõmus kui jätaksite minule siia blogisse maha märgi, et olete siin käinud ja lugenud minu ülestähendusi . Selle eest oleksin väga tänulik

13. apr 2020

Kas minu elu on muutunud ?

 Selline tunne, et  varsti ,varsti see lõpeb …  Aga mis asi ? Kas see kohutav paanika ?
 Minu jaoks mingeid muutusi pole see korona toonud .
Ühtegi minu tuttavat ega sugulast ÕNNEKS pole see puudutanud, ega minu tuttavate tuttavatest,   ega tuttava tuttava tuttavatest .  Olen kursis-  et Eestis tänase seisuga on surnud 28 inimest koos kaasnevate haigustega koronasse.
See on väga  hirmus, aga   minu ema suri eelmine aasta maikuus   ja mul on hea meel, (kui nii võib öelda ) et ta ei näinud seda korona paanikat ja  ei pidanud  seal üksinda  paanikas istuma ja  värisema   ja ootama- kes toitu koju tooks …  kuna ka mina poleks saanud Soomest Eestisse sõita , et  kui oleks midagi nüüd juhtunud  …  ja kui oleks saanud sõita oleks pidanud koos emaga karantiinis istuma  .

Ma pole ka enne koronat  tööl käinud  (kuna olen pensil )ja ei käi ka nüüd, raha saan ikka iga kuu teatava summa
Välismaale  puhkusereise pole enne teinud, ega tee ka edaspidi .

Restoranides ega baarides ei ole enne käinud, ega lähe ka nüüd.

Samuti  suurtel kontsertfestivalidel  ei ole käinud, ega tunne nendest puudust .
 Suures kinos olen küll  käinud, aga kodus näeb sama hästi samu filme ..    samuti teatris
 Spordiüritused ei huvita ,  neid külastab mees st. külastas jäähoki võistlusi  kõiki mis meie linnas toimusid ….nüüd on need ka jäänud  ära …
Eurovisioonist on kahju,  et see jääb ära …

 Mis veel , poes ma ka  ei käinud juba ammu - mees tegeles sellega ja tegeleb ka nüüd,  kui midagi vaja aga olen ka ise netis tellinud … . see pole ka probleem
 Probleem on sellega ,et kui ta midagi toob poest ,siis et nüüd peab pakendid ettevaatlikult  desinfitseerima ja asetama toiduained  teistesse pakenditesse . see on tüütu ..  ja see kartus et äkki tõi poest  viiruse kaasa  koos banaaniga  .
   See et sa ei näe -kus kohas täpselt  see   imepisike paharett seal pakendi peal on või ei ole … Kui teda näeks oleks palju    kergem.
  Mis veel , nendest on kahju, kes on töö kaotanud.  Noortest on kahju .
Neil on ju raha vaja kogu aeg .
  Noortega saan  suhelda neti teel ja   sellega olen rahul .
Aga millest tunnen puudust on see sõbrannadega kokkusaamine iga kuu  üks kord  nagu meil on traditsiooniks saanud  … see on nüüd märtsikuus ära jäänud ja vaevalt, et ka aprillis kokku saame  ..  aga kes teab ..

Täna sai mees valmis jälle uue puzzle ,


1 kommentaar:

  1. Kena pilt on jälle kokku saanud. No küll on ikka ühel inimesel kannatlikkust!

    VastaKustuta