Tere tulemast blogisseTere tulemast minu blogisse . Oleksin väga rõõmus kui jätaksite minule siia blogisse maha märgi, et olete siin käinud ja lugenud minu ülestähendusi . Selle eest oleksin väga tänulik

11. veebr 2019

Argipäeva rõõmud

 Sain pestud köögi kappide uksed.Tuli üks noor poiss ja pesi kõik ära . Väga ilus puhas , Ega need väga mustad polnud ,aga  üleval need kapi uste ääred mis olid tolmurasvased . Neid ma poleks ise saanud kuidagi pestud . tema ronis hips hops üles ja pesi puhtaks . Väga tore poiss oli . Rääkisime juttu ka ja uurisin, et kes neil kodus koristab   ütles et tema … siis küsisin et kes süüa teeb siis oli see jälle tema ..  täitsa imestasin .. õpib   Tervishoiu kõrgkoolis   terviseõendust  ja selle tunni  aja sees  sain aru ka, et sobib sellele alale- kus vaja inimestega suhelda ..  No nii  et võin öelda et olen rahul . Kapi uksed on väga puhtad .

 Saatsin ära ka kirja Silvile ja  sõbrapäeva kaardi ka , ise tegin .
Samuti läks Venemaale kaart pulmadeks      sugulasele kes abiellus kolumbialasega ja neil on juba 1 aastane laps . Nüüd alles said pulmad pidada , Aga  väga tagasihoidlikud pulmad kuna tema vanaema oli koomas haiglas samal ajal aga kuna nii ammu oli kõik ära planeeritud ja makstud kõik kohad ja  kaugelt sugulased olid juba ammu piletid ära ostnud ja muud nii et ära jätta ka ei saanud …
Aga nüüd kerin pesema ja magama sest tahan kell 21 olla juba voodis  ..

ja Kelli tuli maailmameistriks 

16-aastane freestyle-suusataja Kelly Sildaru võitis USAs Park Citys karjääri esimese täiskasvanute MM-kuldmedali, rennisõidus. 

KULD    KULD    KULD    KULD    KULD    KULD    KULD    KULD   KULD     KULD 
1 kommentaar:

  1. See on väga tore, kui päeva kaunistavad "päikesekiired"!
    Loodetavasti on teil selles sotsiaalteenuste osutamise süsteemis võimalus ka tagasisidet anda ja tegijat kiita. Üliõpilasele/õpilasele on positiivne hinnang väga oluline ja innustav ning tegelikult õpetajatele ka oluline :) Öeldakse ju - kiitus ei maksa midagi, ent on ometi väga kõrge väärtusega!

    VastaKustuta