Tere tulemast blogisseTere tulemast minu blogisse . Oleksin väga rõõmus kui jätaksite minule siia blogisse maha märgi, et olete siin käinud ja lugenud minu ülestähendusi . Selle eest oleksin väga tänulik

12. apr 2017

Kevadised askeldused

 Küll on kurb et päikest veel pole nii tahaks juba tegutseda ,niipalju kui üks üle 60 aastane mutike tegutseda jöuab  olen ikka tahtnud kodu korras hoida ja kaunistada-  niipalju kui suudan seda teha ja mehele ka meeldib, kui ma askeldan ja tuunin ja teen midagi jälle uut . Aga kui ma teda palun, siis tema muidugi püüab alati eemale hoida igasugustest kaunistustöödest . Temale kõlbaks niisama ka .  Mina aga olen seda tüüpi et kohe käed hakkavad sügelema ja tahaks midagi teha ja uuendada.     
Sain lõpuks uue kardina õmmeldud ja ette pandud, Anne tuli appi. Mees ei saa aidata, kuna ta suur käsi ei mahu sinna  siini vahele .
Noh nüüd saab kuni sügiseni olla .
Vanasti võtsin ikka peale munadepühi  kollased kardinad alla, aga nüüd on luksus, kui saan kaks -kolm korda  abi vahetamisel  .Ei saa ju teisi ka kogu aeg paluda. Aga nüüd on hea meel , eile tegin  juustupulki , Anneli käis külas tõi kirbukalt asjakesi lihavõttepühade kaunistusteks .
Silvi kirjutas, oli mu paki kätte saanud kingitusega. Eile sain kaks kaarti -sugulaselt Astalt ja Sarilt . Ja sõbrannad on ka kaardid kätte saanud .
 siis siin panin herned vette ligunema ööpäevaks ja siis mulda , täna juba otsad paistavad ...


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar