Tere tulemast blogisseTere tulemast minu blogisse . Oleksin väga rõõmus kui jätaksite minule siia blogisse maha märgi, et olete siin käinud ja lugenud minu ülestähendusi . Selle eest oleksin väga tänulik

11. jaan 2016

Kuidas autoklaasi jääst puhastada imekiireltTegutse järgnevalt: Täida spreipudel 2/3 alkoholi ja 1/3 vett + supilusikatäis vedelat nõudepesuvahendit.
Kasutamine: 
Pihusta otse tuuleklaasile, ja see kaob nagu nõiaväel!

Ennetamine klaasivahaga
Palju kergem on aga Sarna sõnul klaasilt jääd eemaldada, kui klaas on kaetud klaasivahaga või klaasitaastajaga. Töödeldud klaasile ei jää vesi pidama, vaid voolab klaasilt maha. Seega ei teki ka nii palju jääd. Teiseks jääb klaasi pind libe ning hüdrofoobne ehk vett hülgav ning jää ei nakku sedavõrd tugevasti klaasiga. Seega on selle eemaldamine lihtsam – tihti piisab ka vaid tavalise lumeharjaga pühkimisest.
Kindlasti tuleks Sarna hinnangul vältida jää mehaanilist jääkraabitsatega maha kraapimist. Ka kõige paremad jääkraabitsad võivad tekitada nii klaasidele kui värvipinnale mikrokriimustusi, mida kohe silmaga ei pruugi näha ning ka tugevaid kraapse, mida märkate kohe.
 
 

link  siit

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar