🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Kuigi see polegi nii eriline püha aga ikka soovitakse sel puhul naistele õnne ja tuuakse ka lilli ja seda ikkagi igalpool tähistatakse sellega, et hommikul tuletatakse meelde abikaasale: " Kuule täna on naistepäev kas sa ikka lilled tood mulle täna ?"..
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Heh . Muidugi kõik mehed pole sellised "idioodid" ja saavad ka ilma meeldetuletamata hakkama, aga mul on selline tunne, et kui ei ütle, siis mees arvab, et ma ei hooligi lilledest sel päeval , või äkki olen ära unustanud ja ei peagi tooma .... aga mina hoolin küll ...
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Minule on mees ( soomlane) ka alati toonud lilli ja kimbukesi , aga ikka minu meeldetuletamise peale ( tema kodus lilletraditsiooni polnud ega naistepäevast ammugi ei teatud midagi ) ... ja kui mina meelde ei tuletaks siis oleksingi ilma lilledeta , mis siis et mina meelde tuletan, mina nii peps ei ole, et hakkan omaette jonnima ja närvitsema, et mulle ei toodudki, parem tuletan hommikul ikka korralikult meelde et ilma lilledeta on lood pahad ... ja siis saan lilled ja olen rõõmus. Mõni võib arvata , et häh, kerjamise peale saadud lilled ei lõhna - aga lõhnavad ja seisavad kaua vaasis ka ..
Parem ikka lilledega, kui lilledeta ja kui oleksin üksik, siis ostaksin naistepäeva puhul endale ise lilled ja rõõmustaksin ikkagi, ega halaks, et oh -oh- ma olen nii üksik kes mulle tooks lilli.
See lilletoomise traditsioon saab ikka alguse kodusest kasvatusest , kui ikka väikesest peale isa koos oma poja või tütrega läheb emale lilli tooma ja räägib samas lapsega kui hea meel emmel on kui lilli viime ja siis näha ema silmades suurt rõõmu- kui saab selle lillebuketi .... see jääb lapsele meelde ja ta viib seda head traditsiooni edasi kindlasti ka oma pere puhul, aga seal peredes kus lilli ei kingita siis seda ei saa ka õppida ... nojah kui ikka toredad sõbrad viivad oma naisele ,emale vöi tüdrukule lilli- ka see võib innustada, aga oleneb ju ka sõpradest ... võin tuua töökohast näite, kus poisslaps alati kui tuli ema juurde tööle, siis kallistas emmet siis kui tuli kallistas ja siis kui hakkas ära minema kallistas , neil oli kohe selline tore traditsioon ja ei häbenenud teha seda teiste juuresolekul isegi sõprade -nagu muidu teismelised häbenevad õrnuseavaldusi, eriti poisid. Ja siis tean, et kogu selle poisi sõpruskond ei häbenenud kallistada ... Kõigil oli see komme au sees , nii et sõbrad loevad palju ... eriti teismeeas sõbrad .... Aga muidugi ikka oma pere traditsioonid on kõige tähtsamal kohal .
Kord aastas võib ise ka endale tuua lili . Kui kedagi lähedast pole kes taipaks tuua .
Hurraaaa , täna on meie päev !
RÕÕMUSTAGE NAISINIMESED !
nalja kah
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar