Tere tulemast blogisseTere tulemast minu blogisse . Oleksin väga rõõmus kui jätaksite minule siia blogisse maha märgi, et olete siin käinud ja lugenud minu ülestähendusi . Selle eest oleksin väga tänulik

4. apr 2022

Miks peavad lapsed kannatama

 


 Kuna ma olen   27 aastat olnud  lasteaiakasvataja, siis minu kõige suurem mure on et miks kannatavad lapsed , kas siis tõesti on  võimatu saata lapsed ja naised  sõja jalust ära ja  siis vöidelda, kes oma riigi pärast ja kes siis et vallutada   riike ja maid .  saatke vanurid turvalistesse paikadesse  , saatke loomad   sõja jalust .... 

   EI OLEKS MITTE KUNAGI USKUNUD, ET VÕIB SELLINE ASI JUHTUDA 

Et   Venemaa tungib sõjaga kallale  Ukraina riigile olles eelnevalt kuulutanud kaks piirkonda  Ukraina riigist  nn venelaste  omadeks . 

 Põhjendades  sõda sellega, et lähevad appi venelastele  Donetskis ja Luganskis .  Et siis hävitada Ukraina relvastus ja natsid .  <aga välja tuli et ka rahulik elanikkond oli plaanis ära hävitada ja nende olemasolu teha võimalikult raskeks .  

 Kõige kohutavamas  unenäos oleksin arvanud, et  Venemaa tungib kallale Eestile, aga siis kui Eestist sai Nato liige  2003 aastal  siis  juba arvasin, et nii ei juhtu,  et Eesti kindlustab oma julgeoleku ja kui vaja tõttavad  sõbrad appi .Kahjuks Ukraina ei pääsenud Natoga liituma  . 

Soome omad on alati olnud ettevaatlikud ja  pole tahtnud ärritada Venemaad ja katsuvad olla   erapooletud, aga tuletagu meelde talvesõda-mis algas 26 november 1939, ka siis  tungis venemaa kallale  Soomele ja samamoodi  olid olemas  "argumendid" ja  anti vale infot nagu nüüdki . 

Soome  kaotas selles sõjas   11%  maast, mida siiani taga nutetakse ja venemaa kallaletungi põhjus oli et liiga lähedal on Soome piir Leningradile, et lükake piir nii umbes 90 km eemale  . 

 Talvesõda oli ränk ,sest soomes oli  liiga vähe kaitsevarustust Oli ainult 1 püssirohutehas , 1 padrunitehas ja 1 suurtükitehas .. see on   ajaloo õpikutes kirjas .. 

 

valge kaitseriietud päästis palju 

samuti talvekülmad ja soomlaste kiire suusatamiseoskus 

Ajaleht pravda andis edasi vale infot, et Soome tungis hoopis Venemaale kallale 

 Mis minule tundus Ukraina poolt vale tegu oli see, et  Zelenski liiga  kõvasti  "praalis"  või ähvardas, et hangib tuumarelva, astub Natosse ja siis alles vaatame kelle oma on Krimm.    Samuti mõnitas Putinit igas võimalikus huumoriprogrammis.  Ei kartnud midagi ... Ei tea kas  see oli mõistlik?  ei usu .   Nagu vanasõna ütleb ära puutu sitt,  sitt läheb haisema.  Ja nüüd ta haisebki üle kogu Ukraina .  

 Loomulikult seda kõige rohkem venelased kartsid,  et  Ukrainlased võtavad Nato abiga  Krimmi  tagasi ..  Oleks võinud vaikselt ja rahulikult ajada oma Nato asja nii nagu Eestlased- kes ei  läinud seda Putinlie  ette kandma mis nad teevad, vaid ajasid järjekindlalt  oma asja  .. 

 Ma  suhtun poliitikasse  väga   neutraalselt Mind ei huvita üldse, aga  praegune aeg on selline, et iga päev ikkagi juhtun kuulama siit ja sealtpoolt   infot . 

Kõige hullem on see et sõjas kannatavad lapsed, emad,vanaemad, vanaisad, invaliidid, loomad . Kannatavad ka need kes iga päev näevad nende inimeste kannatust ja proovivad aidata niipalju kui saavad ..  

Ma nii tunnen uhkust väikese Eesti riigi üle kes on aidanud Ukrainat.  

Abi poolest Ukrainale riikidest 3 kohal 

 Soomlased on hakanud üha enam mõtlema liituma Natoga ..  aga kuna ka soomes elab palju venelasi 

Siis rahvaküsitlus päris õiget  tulemust ei anna . Väga paljud venelased on ikkagi  samameelsed kui Putin ja sellest on hirmus kahju, et nad elavad heaolu riigis ja ei ole sugugi tänulikud,ega ustavad  Soomele vaid vahivad ikka Venemaa poole ..

  Ma ei tea kui palju neid on aga tunnen päris mitut venelast kes on   sellised 

                                                       Võõrkeelne rahvastik  Soomes aastal 2020 

 ja suurim osa on neist venelased ja 

 teisel kohal eestikeelsed .

 No tänavuse aastaga on  kõige rohkem juurde tulnud Ukrainlasi  ma ei leidnud  seda arvu kui palju neid on siin vastu võetud ja ka  

Soomlased aitavad ka väga palju neid, kes on siia saabunud . 

 Kuulan igapäevaselt Eestist tulevaid uudiseid ja mulle kõige enam meeldib kuulata rahulikku  Veiko Vello Palmi ... 


tema kõned annavad lootust paremuse poole ja rahu hingele .. 

1 kommentaar:

 1. Mul on sellele, miks sõdades lapsi näljutatakse ja tapetakse, viimasel ajal organiteks lõigutakse, vastus ammu käes. Lugsin te postitust ja mõistsin, et propaganda on tõhus ja teil pole nagu minul on juba lapsepõlvest saadik soovi ja tahet teada saada, miks on sõjad maailmas. Teie postitus reedab mulle juba tuhandendat korda vähemalt, et inimesed elavad suurtes valedes ja ei tea tegelikust poliitikast mitte midagi, sellega tahtmatult sõdu toetades.
  Majanduslik maailmasõda: kes saab kasu ja kui palju aega on jäänud?

  Majandussõjad on võimule aidanud globaalse eliidi. Jaga ja valitse maffia on vajanud sõdu kogu aeg, et olla võimul, ajada rahvaid segi ja parasiteerida rahvaste töökuse arvelt. . Küsimus ei ole kunagi tõenäosuses, see oli alati aja küsimus. Millal on kolmanda maailmasõja jaoks kõige mugavam aeg?

  "Mugavuse" küsimus võib tunduda kummaline, kuid ma tahan, et lugejad mäletaksid ühte reeglit: kõik sõjad on pankurite sõjad. Ainsad sõjad, mida pole olemas, on mässusõjad pankurite vastu.

  Pole midagi, mida te geopoliitika osas lõpuks mõista ei saa, kui tunnistate asjaolu, et rahvusvahelised konfliktid kipuvad olema planeeritud ja alati kavandatud nii, et see tooks kasu teatud rühmale võimsatest tegelastest finantseliidist. Kui olete üks neist inimestest, kes eeldavad, et kõik need sündmused on lihtsalt "juhuslikud ja õnnetud kokkusattumused", siis jäetakse teid kogu oma ülejäänud eluks pimedusse - ja te ei saa kunagi aru, miks kohutavad asjad teiega juhtuvad kui maailm laguneb.
  On palju tegureid, mis seovad Kremli juutide võimu globalistlike institutsioonidega nagu Maailma Majandusfoorum (WEF), Rahvusvaheliste Arvelduste Pank (BIS), Rahvusvaheline Valuutafond (IMF), eliit nagu Henry Kissinger ja rahvusvahelised pangad nagu Goldman Sachs. Reaalsus on see, et Venemaa on pikka aega olnud seotud globalistlike huvidega ja see ei muutu Ukraina sõja tõttu ega ole muutunud pärast Krimmi annekteerimist Venemaa poolt, et saaksm tekkida Uus Iisrael.

  VastaKustuta