Tere tulemast blogisseTere tulemast minu blogisse . Oleksin väga rõõmus kui jätaksite minule siia blogisse maha märgi, et olete siin käinud ja lugenud minu ülestähendusi . Selle eest oleksin väga tänulik

3. juuni 2022

Maikuu

   Oi , nii tore oli lugeda kommentaare . Aitäh Marju ja aitäh Elina  ... 

  Aeg on jälle lennates mööda vuhisenud .  Kõik on olnud enam vähem normaalne .. kui välja arvata see jube  jõle sõda millest iga päev kuulen ja  iga päev näen  Juuksedki on läinud täiesti halliks, sest ega ise ei saa arugi, et närv  pingul ja mõtled sõjakoleduste peale ..   õnneks iga päev kuuleb ka  mõningaid häid uudiseid selle kohta  kuidas  paljud inimesed abistavad ja teevad head, et   kuidagimoodi  aidata hädas olijat .. 


      Kevad on märkamatult  läinud ja käes juba juuni  see suvekuu . Varsti on Jaanipäev  aga kõik tähtpäevad on praegu täiesti  peast pühitud ja   jäävad tahaplaanile.  

        Uniapneast😒😒😒 niipalju, et  sain  kirja  haiglast ,et praegu pole aparaate ...  et kui tuleb, siis saadavad mulle teatise . nüüd siis ootan ja igal õhtul lähen magama hirmuga et jälle jääb magades   hingamine seisma  ja ma ei tea mitte midagi ....   nii jõle ju ...  päris hirm on tegelikult . 

 Hommikuti  ärkan üles  enne seitset , võtan hommikused diabeedi tabletid  ja  pooleteise tunni pärast pean uuesti magama heitma, kuna nii suur väsimus vaevab, jään magama väga ruttu ja magan kuni poolteist tundi , siis alles saan hakata tegutsema . . peavalud ka vaevavad vahetevahel vaatamata sellele et iga päev võtan jala pärast valuvaigisteid mis peaksid mõjuma ka pähe ...

 Siis läheb jälle 2- 3 tundi mööda ja jälle väsimus  vaevab ja uuesti  prantsatan voodisse, et paar tunnikest magada .. nii need päevad kuluvad  .. 

 vahepeal olid ilusad ilmad ja sai väljas käidud ja isegi mõne tiiru jalutatud .. kiigu peal kiigutud ja inimestega juttu räägitud. Ükspäev aga kutsuti välja pannkoogile ja kohvile  

Naabrinaine oli teinud pannkooke ja kohvi ja üllatas meid ... 


see vaip nagu tegelikult polegi vaip vaid värvitud
 aiamajakese pörandale . on ju kift idee 
kole pruun laud värviti valgeks  . kohe palju ilusam 
1 kommentaar:

  1. Vaip on tõesti vahva idee ja lilled on väga ilusad!
    Loodan, et haiglast saadav vastus rahustab Su südant ja alandab närvipinget, et saaksid rahulikult oma toimetusi toimetada ning ei pea rohkem pead ja hinge vaevama!
    Kaunist suve teile, kullakesed!

    VastaKustuta